Poznaj historię lidera wśród producentów instalacji autogaz

AC S.A. Lider rynku

AC S.A. wyróżnia się połączeniem innowacyjnej myśli, ciągłego doskonalenia oraz odkrywaniem nowych perspektyw rozwoju. Energy Management Competence Center (EMCC) jest bezpośrednią odpowiedzią AC na aktualne trendy i zmiany w obliczu nadchodzącej ery elektromobilności. Jako lider na rynku systemów konwersji paliw alternatywnych (LPG, CNG), AC przeszło na kolejny poziom, rzucając wyzwanie e-rewolucji.
EMCC to specjalnie stworzony dział składający się z inżynierów, którzy z wielkim entuzjazmem i pasją angażują się w opracowywanie nowatorskich produktów oraz rozwiązań w zakresie zarządzania energią dla sektora elektromobilności.

W listopadzie 2020 roku AC rozpoczęło działalność w branży fotowoltaiki - kolejnym segmencie alternatywnych źródeł energii. Pod marką Solar STAG spółka oferuje klientom indywidualnym, biznesowym i rolnikom najwyższej jakości, kompletne instalacje fotowoltaiczne.

Największa w Polsce firma z segmentu instalacji gazowych
AC S.A. cieszy się największym udziałem w rynku pośród polskich producentów instalacji LPG. Potwierdza to ilość aut z zamontowaną instalacją STAG poruszających się po polskich drogach, która liczy obecnie ponad 1 milion pojazdów. 30 lat doświadczenia oraz stały rozwój oferty plasują Spółkę na pozycji lidera i prekursora zmian w obszarze produkcji instalacji autogaz.  Ponad 700 pracowników czyni z AC jednego z większych pracodawców w regionie północno-wschodniej Polski.  AC S.A. to pionier w zakresie: 
- produkcji i sprzedaży podzespołów i zestawów samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG 
- produkcji i dystrybucji elektroniki samochodowej 
- dystrybucji części samochodowych 

Stabilny i mocny partner dla kontrahentów zagranicznych
Rozwiązania zastosowane w ofercie marki STAG były i są pionierskimi na rynku na skalę światową. O jakości produkowanych instalacji autogaz świadczy obecność na rynkach całego świata oraz około 5 mln samochodów z instalacją STAG na świecie. Marka STAG skutecznie dociera do ponad 50 krajów, otwierane są oddziały zagraniczne, nawiązywane owocne relacje handlowe. Sprzedaż zagraniczna stanowi ponad 60% całkowitych przychodów firmy.

Odpowiedzialna organizacja
Niekwestionowana pozycja lidera ekologicznych rozwiązań w dziedzinie alternatywnych systemów zasilania pojazdów mechanicznych, to efekt naturalnej synergii wieloletniego doświadczenia firmy i specjalistycznej wiedzy jej pracowników. Firma posiada własne Centrum Badawczo – Rozwojowe AC SA, gdzie obok prac nad prototypami nowych wyrobów, realizowane są projekty usprawniające procesy produkcyjne Spółki jak i jakość istniejących już wyrobów.

AC S.A. to pionier w zakresie:

  • produkcji i sprzedaży podzespołów i zestawów samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG
  • produkcji i dystrybucji elektroniki samochodowej
  • dystrybucji części samochodowych
Siedziba firmy AC S.A.
Siedziba firmy AC S.A.
Siedziba firmy AC S.A.

 

MISJA

"Tworzymy innowacyjne, efektywne i ekologiczne rozwiązania transportowe i energetyczne."

WIZJA

"Działamy na rzecz lepszego świata, rozwijając technologie, które promują ekonomiczny i ekologiczny transport oraz zrównoważoną energię"

WARTOŚCI

"Innowacyjność, profesjonalizm, uczciwość, odpowiedzialność, jakość, zaangażowanie, wzajemny szacunek"

Spółka w Peru  

Dzięki tej ofensywie handlowej i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma AC S.A. w 2014 roku otworzyła pierwszy zagraniczny oddział w Peru. To duży krok w przód, niezwykła inwestycja i konsekwentna realizacja ambicji Spółki. Bardzo duże zainteresowanie produktami marki STAG w Ameryce Południowej wpłynęło na decyzję o kontynuowaniu dynamicznego rozwoju firmy w tym rejonie świata. Oddział w Peru działa dziś aktywnie i zdobywa coraz większą renomę. Spodziewamy się dalszych sukcesów.

 

AC S.A. w Polsce

Polski rynek motoryzacyjny od 30 lat obserwuje dynamiczny rozwój i przemiany, jakie dokonują się w technologii systemów autogaz za sprawą Spółki AC S.A. Firma jest dziś szeroko znana wśród rodzimych odbiorców układów elektronicznych dla motoryzacji. Dobra długoletnia współpraca z najlepszymi warsztatami serwisowymi i wciąż zwiększające się portfolio kontrahentów świadczy o jakości i niezawodności oferowanych przez AC części, wiązek i instalacji autogaz.
Nieustannie pozyskujemy nowych Partnerów. Jesteśmy solidnym, dużym graczem na rynku, a nasze logo pojawia się z roku na rok na coraz większej ilości warsztatów samochodowych.
Obecnie współpracujemy z 12 sprawdzonymi  dystrybutorami instalacji autogaz, którzy pod marką STAG oferują sprawdzoną jakość i solidność. Sieć dystrybucyjna składa się wyłącznie z najlepszych firm na polskim rynku – dlatego odbiorca dostaje najlepszy towar zawsze na czas.
Polskę pokrywa sieć 109 Autoryzowanych Serwisów STAG, oraz 101 Rekomendowanych Warsztatów STAG, w których doskonali fachowcy instalują nasze produkty. Jesteśmy pewni doskonałej jakości całego procesu, bo osobiście dbamy o odpowiedni poziom wiedzy instalatorów w zakresie naszych systemów.

Sieć Autoryzowanych serwisów STAG
Sieć Autoryzowanych Serwisów autogaz STAG w Polsce i na świecie

Autoryzowane Serwisy STAG to elitarna grupa starannie wyselekcjonowana i sprawdzona. To serwisy spełniające surowe kryteria, gdzie wiedzę techniczną pracowników sygnuje osobiście STAG. My jako producent, gwarantujemy jakość montażu i serwisu instalacji – dzięki czemu klient otrzymuje opcję „all inclusive”.

Instalację Autogaz STAG zamontujesz także w jednym z ponad 1000 warsztatów posiadających homologacje. Tak potężna sieć czyni z AC S.A. prawdziwego lidera w branży, z odpowiednim zapleczem i najwyższej jakości produktem. I to nie jest nasze ostatnie słowo!

 
Nowoczesny park maszynowy

Pozycja lidera Spółki w dziedzinie instalacji autogaz została osiągnięta również dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, który cechuje dokładność, szybkość i niezawodność. Większość podzespołów wytwarzana jest w oparciu o całkowicie zautomatyzowane, precyzyjne i wysoce wydajne linie technologiczne, na które składają się maszyny i urządzenia wyprodukowane przez liderów swoich dziedzin - Fuji, Speedline Technologies, Ersa. Aby utrzymać wiodącą pozycję w branży, AC SA dokonuje ciągłej modernizacji posiadanych maszyn i urządzeń. Produkcja w AC SA jest prowadzona na trzech głównych wydziałach produkcyjnych: Elektroniki (w tym SMD), Wiązek Elektrycznych oraz Wydziale Mechanicznym.

Nowoczesny park maszynowy AC S.A.
 
Centrum Badawczo-Rozwojowe AC SA

AC S.A. wciąż poszukuje nowych rozwiązań. Zmieniające się realia i potrzeby klientów motywują nas do dokładania wysiłków, aby dostarczane przez nas produkty wpisywały się w przyjętą w firmie politykę innowacyjności.
Realizując MISJĘ, dążąc do osiągnięcia WIZJI i mając na względzie WARTOŚCI firmy, AC S.A. postanowiło zainwestować w profesjonalne zaplecze merytoryczne i techniczne. W taki sposób powstało Centrum Badawczo – Rozwojowe.
Centrum to ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni dedykowanej testom i pracom badawczym. To specjalistyczne laboratoria, gdzie powstają kolejne idee. To strefa testów – hamownia silnikowa, hamownia podwoziowa, warsztat konwertujący pojazdy na gaz. To wreszcie armia techników – wykwalifikowanych i doświadczonych elektroników, mechaników i informatyków.
Centrum funkcjonuje na zasadzie współdziałania różnych działów firmy, gdzie intensywne prace naukowe i rozwojowe pozwalają opracowywać nowe technologie zasilania silników mechanicznych alternatywnymi źródłami energii.

 
Fotowoltaika od lidera: Solar STAG

Od ponad 30 lat AC umożliwia kierowcom korzystanie z LPG - alternatywnego i ekologicznego paliwa. Nasze doświadczenie i potencjał wykorzystujemy także w innym segmencie alternatywnych źródeł energii, jakim jest fotowoltaika. Panele fotowoltaiczne, podobnie jak gaz LPG, kojarzą się z oszczędnością i ekologią, a to bez wątpienia wpisuje się w DNA Spółki. 

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz rolników. Proponujemy realne oszczędności i bezproblemowe wieloletnie użytkowanie paneli fotowoltaicznych Solar STAG. Gwarantujemy tę samą jakość i wiarygodność, którą zbudowaliśmy jako producent instalacji autogaz.

prezentacja stag solar

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.

VERSION:1.2.16